Hurt-Detal COMPLEX Zakład Elektromechaniczny

Complex to autoryzowany dealer marki KARCHER. W naszej ofercie zawarliśmy szeroką gamę urządzeń jednej z wiodących marek urządzeń czyszczących. Urządzenia te dedykowane są zarówno dla domu i ogrodu, jak i dla profesjonalnych zastosowań. To dzięki najwyższej jakości maszynom czyszczącym Karcher Twoi klienci mogą bez problemu uzyskać najlepszy efekt czyszczenia niezależnie od umiejętności.

Prócz sprzedaży produktów Karcher realizujemy działania z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także zapewniamy dostęp do niezbędnych części zamiennych. Jako autoryzowany dealer Karcher skupiamy się na obsługiwaniu klientów z sektora prywatnego (urządzenia do domu i ogrodu) oraz do zastosowania profesjonalnego (urządzenia do biura, firmy, instytucji). 

Nasza firma działa w różnych lokalizacjach, a w każdym punkcie sprzedaży prowadzimy również serwis, gdzie szybko i sprawnie naprawimy sprzęt marki Karcher:
 • Główny siedziba Hurt-Detal “COMPLEX” Zakład Elektromechaniczny Golub Dobrzyń
 • Oddział Rypin
 • Oddział Wąbrzeźno
 • Oddział Lipno
 • Oddział Brodnica

Dzięki wieloletniej działalności proponujemy profesjonalne i niezawodne rozwiązania branży urządzeń czyszczących.

Szlifmar - wszystko czego potrzebujesz do pracy

Szlifmar to firma z wieloletnim stażem oferująca urządzenia marki Karcher. Jako autoryzowany dealer Karcher specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie urządzeń czyszczących jednej z najpopularniejszych marek na rynku.

Nasze działania od lat kierujemy nie tylko do odbiorców detalicznych, ale także dla firm i instytucji. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta, o czym można się przekonać decydując się na współpracę z nami. 

Proponujemy najwyższej jakości urządzenia czyszczące przeznaczone do:
 • pracy w domu oraz w ogrodzie (dla Klientów indywidualnych),
 • użytku profesjonalnego (dla sektora firmowego i publicznego).
W naszych sklepach proponujemy zarówno fachowe doradztwo w zakresie zakupu i użytkowania odpowiedniego sprzętu czyszczącego, jak i serwis szybki i niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny marki. Posiadamy kilka oddziałów w województwie warmińsko-mazurskim:
 • Sklep główny – Hurtownia w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagiellońska 25c,
 • Sklep w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Grunwaldzka 11b,
 • Sklep w Brodnicy, ul. Sikorskiego 21a,
 • Sklep w Lubawie, al. Wyzwolenia 1a
oraz
 • Sklep Mobilny Grzegorz Krezymon.

PUPH TECHTRANS S.J. działamy od 1993 r.

Firma Techtrans to autoryzowany dealer firmy KARCHER z profesjonalnym podejściem do Klientów. Od wielu lat działamy na rynku polskim proponując najlepsze rozwiązania z dziedziny maszyn czyszczących.

W naszej siedzibie w Elblągu proponujemy kompleksową obsługę sprzedaży pełnego asortymentu urządzeń czyszczących marki Karcher dla klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmujący wszelkie przeglądy, konserwacje oraz usługi naprawcze według najwyższych standardów. 

W naszych działaniach od lat stawiamy na rzetelne doradztwo w obrębie maszyn czyszczących przeznaczonych do sektorów:
 • Home & Garden – urządzenia czyszczące dla domu i ogrodu,
 • Professional – urządzenia czyszczące do zastosowań profesjonalnych.

Proponujemy najpopularniejsze maszyny takie jak: urządzenia wysokociśnieniowe, odkurzacze i odpylacze, myjki, parownice, oczyszczacze powietrza, mopy elektryczne, pompy, narzędzia ogrodowe, systemy do dezynfekcji, a także środki czyszczące.

Zawsze stawiamy na dokładność, jakość i dobrą współpracę z Klientem. 

Kładziemy szczególny nacisk na rozpoznanie potrzeb naszych Klientów, umożliwiające dobranie najlepszych rozwiązań i sprzętu czyszczącego.

Impet - autoryzowany dealer wiodącej marki Karcher

Od roku 1991 proponujemy najlepsze ROZWIĄZANIA dla sektora utrzymania czystości. Naszą ofertę kierujemy nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również dla firm i instytucji. Posiadamy dwie lokalizacje w województwie kujawsko-pomorskim – zapraszamy do w pełni wyposażonych sklepów w Grudziądzu oraz w Świeciu.

Działamy kompleksowo w obszarach:
 • doradztwo i sprzedaż maszyn czyszczących Karcher,
 • wsparcie i serwis gwarancyjny Karcher oraz naprawy po zakończeniu gwarancji.

Zapewniamy wysokiej jakości produkty dla domu i ogrodu oraz do użytku profesjonalnego, komercyjnego i przemysłowego. Oferujemy bogatą gamę najpopularniejszych maszyn czyszczących m.in: urządzenia i myjki wysokociśnieniowe, odpylacze i odkurzacze, oczyszczacze powietrza, parownice, mopy elektryczne, pompy, narzędzia ogrodowe, systemy do dezynfekcji oraz środki czyszczące.

Nasz doświadczony zespół sprzedażowy pomoże w doborze sprzętu czyszczącego najlepiej odpowiadającego oczekiwaniom i potrzebom. Jako dealer oferujemy również pełną obsługę posprzedażową obejmującą serwis urządzeń czyszczących, sprawną naprawę, przeglądy i wymianę części.

Kawka serwis elektronarzędzi to prężnie rozwijający się dealer Karcher z siedzibą w Bydgoszczy

Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży urządzeń użytkowych. Stale rozwijamy ofertę, podnosimy jakość usług i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Bogaty asortyment maszyn czyszczących Karcher proponujemy zarówno odbiorcom indywidualnym, jak i instytucjom, firmom. Urządzenia Karcher z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu obszarach indywidualnych: w domu, w ogrodzie, a także w szerokim użytku profesjonalnym obejmującym biura, instytucje, budynki rekreacyjne, sportowe i.in. Nasz zespół specjalistów doradzi jakiego rodzaju sprzęt czyszczący spełni konkretne wymagania Klienta.

Na miejscu posiadamy autoryzowany serwis napraw Karcher obejmujący działania gwarancyjne i pogwarancyjne. W zależności od potrzeby dokonujemy przeglądu i konserwacji, naprawy lub wymiany części. Dla usprawnienia działalności serwisu i szczegółowych rozliczeń napraw, wprowadziliśmy system komputerowy.

W razie pytań lub chęci omówienia szczegółów dotyczących urządzeń Karcher – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

O nas

KER-BYD to wiodący dystrybutor maszyn czyszczących KARCHER, usytuowany w dwóch lokalizacjach: w Bydgoszczy i Toruniu. Dzięki doświadczonym pracownikom z działu handlowego i serwisowego firma codziennie dostarcza najlepsze rozwiązania czyszczące oraz niezawodny serwis.

KER-BYD, jako autoryzowany dealer marki KARCHER, proponuje rozwiązania dedykowane:

 • klientom detalicznym – dom i ogród
 • firmom i instytucjom – do profesjonalnego przeznaczenia.

Firma posiada szeroki wybór maszyn do gruntownego utrzymania czystości zarówno wewnątrz budynków, jak i do całorocznego utrzymania terenów na zewnątrz. W naszych oddziałach doradzamy najlepiej dopasowane rozwiązania w zależności pd potrzeb, branży, wielkości obiektów. 

Oferta KER-BYD zawiera urządzenia myjące i maszyny czyszczące o różnorodnych właściwościach, poczynając od najprostszych maszyn do mycia podłóg, a na  specjalistycznych systemach do  czyszczenia powierzchni przemysłowych kończąc. Proponujemy szeroką gamę produktów takich jak: odkurzacze, myjki, mopy elektryczne, zamiatarki, szczotki elektryczne, myjnie samochodowe i oczyszczacze powietrza.

KER-BYD to nie tylko urządzenia czyszczące, to przede wszystkim kompleksowe systemy i rozwiązania zapewniające utrzymanie czystości idealnie dopasowane do potrzeb.